Elektropneumatický tamponový stroj Modulo s uzavřeným barevníkem pro tamponový tiskModulo je kompaktní elektropneumatický tamponový stroj. Princip tisku do jedné pozice, kdy tištěný předmět se nepohybuje, zajišťuje vysokou přesnost soutisku i při vyšším výkonu.

Díky jeho programovatelné řídící jednotce lze snadno a rychle měnit nastavení při změně výrobního programu.

Pro vyšší výkon, je možné zařízení rozšířit o posuvný nebo otočný stůl, v četně pohybu v 5-ti osách, který je navržen tak, aby umožnil zákazníkům pružně měnit různé typy přípravků s možností programování jednotlivých držáků dílů. Stroje řady Modulo jsou vhodné jak pro ruční zakládání / vykládání dílu, tak pro integraci do (stávající) výrobní linky.

Stroje řady Modulo se dodávají se systémem uzavřeného barevníku.

 

Vlastnosti

 

 

Modul barevníku strojů řady Modulo

Uzavřený barevník

 

 

 

 

 

Modulo servo polohovací stůlVolitelné příslušenství

 

 

 

 

Volitelný modul přípravku může ovládat dva válce (s koncovými detekcemi): jednou vakuovou jednotkou nebo upínání produktů a jednu detekční část. Funkčnost může být plně programovatelná zákazníkem prostřednictvím snadno použitelného grafického rozhraní.

 

Elektropneumatický tamponový stroj Modulo s uzavřeným barevníkem pro tamponový tisk

Tamponový tisk a stroje - prodej a servis,repliky hodinek Švýcarská falešné hodinky,rolex repliky hodinek, breitling repliky hodinek,Všechno nejlepší omega repliky hodinek internetový obchod repliky hodinek