O nás

 

Historie firmy se začala odvíjet v roce 1991 pohledem na potištěnou propisovací tužku na polygrafickém veletrhu v Brně. Všechny tehdy netušené možnosti spojené s takovou potištěnou tužkou transformované do podnikatelského záměru jsou dnes předmětem podnikání firmy Dílna.

 

Firma Dílna spol. s r.o. prošla během své desetileté existence mnohými změnami – jedno ale zůstalo stejné – fascinace potištěnými předměty. Tato fascinace má dnes různé podoby. Jejím společným jmenovatelem je ale stále kouzelná tisková technika existující díky švýcarským hodinářům – technika tampónového tisku.

 

Hlavní činností firmy Dílna je prodej tampónových tiskových strojů a průmyslových systémů belgické výroby firmy Printing International. Přičemž snaha o poskytnutí plné péče zákazníkům, kteří si zakoupili tamponové stroje, vedla přirozeně k doplnění nabízeného sortimentu o spotřební materiál: štočky, tampony, barvy a ostatní pomůcky pro tisk. Firma provádí rovněž leptání ocelových štočků na zakázku.

 

Péče o zákazníky nekončí ve firmě Dílna jen prodejem strojů a spotřebního materiálu.

 

Všichni pracovníci firmy Dílna spol. s r.o.

 

Tamponový tisk a stroje - prodej a servis,repliky hodinek Švýcarská falešné hodinky,rolex repliky hodinek, breitling repliky hodinek,Všechno nejlepší omega repliky hodinek internetový obchod repliky hodinek