Stroj PLATINIUM je elektro-pneumatický tamponový stroj, který je vybaven moderním prvky. Jednoduché a uživatelsky přívětivé menu umožňuje individuální nastavení každého pohybu. Dále je možné nastavovat dobu zpoždění při pohybu a mezi pohyby, pro lepší a přesnější přenos barvy. Samozřejmostí je i možnost výběru z několika variant tiskových cyklů, například jednotlivý tisk, kontinuální tisk, x násobný tisk, atd. Nastavení se provádí pomocí dotykového LCD displeje na předním panelu.

Tato řada strojů je vybavena řídící jednotkou umožnující uložit až 40 uživatelsky nastavitelných programů. Tato funkce umožňuje rychlý přechod na potisk jiného dílu při opakující se výrobě. Uzavřený barevník umožňuje snadnou a rychlou výměnu barvy a štočku. Prakticky žádné odpařování ředidla do ovzduší a tím i příjemnější pracovní prostředí.

 

Tamponový stroj Platinium

 

Automatické čištění

 

Rozšíření

 

Stroje řady PLATINIUM lze dodat i jako vestavné moduly do linky. Stroje obsahují komunikační konektor.

 

Tamponový stroj Platinium 
Typ Max. plocha tisku Počet barev
Platinium 90 Ø 75 mm 1-4
Platinium 130 Ø 115 mm 1-4
Platinium 160 Ø 140 mm 1-4
Platinium 350 Ø 320 mm 1-4

 

Tamponový tisk a stroje - prodej a servis,repliky hodinek Švýcarská falešné hodinky,rolex repliky hodinek, breitling repliky hodinek,Všechno nejlepší omega repliky hodinek internetový obchod repliky hodinek