Pneumatické razítko SPRINTER

Pneumatické razítko Sprinter je ideální řešení pro tisk jakýchkoliv jednoduchých textů a symbolů. Jeho hlavní předností je neuvěřitelně nízká cena tisku, minimální nároky na obsluhu a rychlá změna tištěného textu. Jedná se skutečně o razítko, které je vybaveno tiskovou hlavou s vyměnitelnými literami. Pneumaticky poháněná hlava nabere barvu na barvovém polštářku a následně otiskne motiv na připravený výrobek rychlostí až 350 tisků za minutu.

Pneumatická razítka Sprinter jsou navržena tak, aby tisk i údržba stroje byly co nejjednodušší, použití co nejuniverzálnější a náklady na tisk co nejnižší. V těchto parametrech nemá Sprinter na trhu konkurenci.

Zařízení bylo vyvinuto v roce 1990 v USA. Od té doby je zajišťován prodej a servis tohoto zařízení po celém světě.

Existuje široká škála modelů, které tisknou jednoduché zprávy, nebo tečky do 13 cm2. Tyto texty nebo tečky mohou být tištěny na povrchy různých tvarů, včetně kruhových. Potiskovaný materiál může být porézní i hladký.

Pneumatická razítka Sprinter jsou zařízení malých rozměrů, ale jejich konstrukce zaručuje spolehlivý provoz při přerušovaném tisku i při vysokorychlostním kontinuláním tisku velkých sérií. Stroj může být použit v libovolné orientaci buď samostatně, nebo jako součást výrobních a montážních linek, nebo zkušebních stanic bez přítomnosti lidské obsluhy.

Pneumatické razítko Sprinter je k dispozici také ve verzi pro samostatné použití, jako kompletní systém. Dále Sprinter nabízí dvě standardní stolní verze stroje určené především pro tisk menších sérií. Také je možné navrhnout originální systém podle Vašich specifických požadavků.

Jestliže hledáte vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení s nízkými nároky na údržbu a obsluhu, je pneumatické razítko Sprinter pro Vás tou správnou volbou.

Další informace najdete na našich webových stránkách.