Tampoprint - tamponový tisk

Hlavní činností firmy Dílna, spol. s r.o. je návrh, vývoj, konstrukce a výroba tamponových tiskových strojů pro průmyslové značení. Současně dodáváme i veškeré příslušenství a spotřební materiály pro tamponový tisk, jako jsou osvitové jednotky, ultrazvukové čističky, štočky, tampony a barvy.

Jsme výhradní zastoupení belgické firmy Printing International. Tamponové stroje dodáváme od jednoduchých typů řady Cristal, Quartz, Saffir, Platinium, Kyanit a Modulo až po automatizované linky konstruované na strojích řady Lino, Rota, Ring.

Tiskové desky „štočky“ dodáváme vypalované laserem, fotopolymerní vymyvatelné lihem nebo vodou. Dále dodáváme ocelové štočky tenké 0,3 mm, 0,5 mm a silné 10 mm. Všechny varianty štočků vyrábíme přímo v naší firmě v Praze, včetně grafického zpracování podkladů.

Tiskové tampony dodáváme v široké škále, více než 4 000 standardních tvarů a rozměrů.
Nabízíme také zakázkovou výrobu tamponu dle potiskovaného předmětu.

Námi dodávané barvy jsou podle typu – jednosložkové nebo dvousložkové vhodné na plasty,  gumu, papír, textil, kov … . Barvy jsou opatřeny bezpečnostními listy v českém jazyce a  zdarma od Vás odebereme prázdné obaly od našich výrobků.