Hlavní činností firmy Dílna, spol. s r.o. je návrh, vývoj, konstrukce a výroba tamponových tiskových strojů pro průmyslové značení. Současně dodáváme i veškeré příslušenství a spotřební materiály pro tamponový tisk, jako jsou osvitové jednotky, ultrazvukové čističky, štočky, tampony, barvy, atd. Jsme výhradní zastoupení belgické firmy Printing International.

 

Tamponové stroje a spotřební materiál

► Tamponové stroje dodáváme od jednoduchých typů řady Quartz, Saffir, Platinium, Kyanit  až po automatizované linky konstruované na strojích řady Lino, Rota.

 

► Tiskové desky „štočky“ dodáváme vypalované laserem, fotopolymerní vymývatelné lihem nebo vodou. Dále dodáváme ocelové štočky tenké 0,3 mm, 0,5 mm a silné 10 mm.Všechny varianty štočků vyrábíme přímo v naší firmě v Praze, včetně grafického zpracování podkladů.

 

► Tiskové tampony dodáváme v široké škále, více než 4 000 standardních tvarů a rozměrů. Nabízíme také zakázkovou výrobu tamponu dle potiskovaného předmětu.Námi dodávané barvy jsou podle typu – jednosložkové nebo dvousložkové vhodné na plasty, gumu, papír, textil, kov…

 

Barvy jsou opatřeny bezpečnostními listy v českém jazyce a zdarma od Vás odebereme prázdné obaly od našich výrobků.

 

 

Tamponový tisk a stroje - prodej a servis,repliky hodinek Švýcarská falešné hodinky,rolex repliky hodinek, breitling repliky hodinek,Všechno nejlepší omega repliky hodinek internetový obchod repliky hodinek