Pneumatické razítko SPRINTER

Pneumatické razítko Sprinter je tiskový stroj určený pro průmyslové značení. Je zkonstruováno tak, aby tisk i údržba stroje byly co nejjednodušší, použití co nejuniverzálnější a náklady na tisk co nejnižší. V těchto parametrech nemá Sprinter konkurenci. Sprinter vyrábí širokou škálu modelů, které tisknou jednoduché zprávy, loga, nebo tečky do 13 cm2. Tyto texty nebo tečky mohou být tištěny na povrchy různých tvarů, včetně válcových. Potiskovaný materiál může být porézní i hladký.

Jsou to zařízení malých rozměrů, ale jejich konstrukce zaručuje spolehlivý provoz při přerušovaném tisku i při vysokorychlostním kontinuálním tisku velkých sérií. Stroj může být použit v libovolné orientaci buď samostatně, nebo jako součást výrobních a montážních linek, nebo zkušebních stanic bez přítomnosti lidské obsluhy. Je k dispozici také jako samostatný tiskový stroj. Dále Sprinter nabízí dvě standardní stolní verze stroje určené především pro tisk menších sérií. Také je možné navrhnout originální řešení podle Vašich specifických požadavků.

Pneumatické razítko Sprinter

Stroje pracující na tomto jednoduchém principu jsou vyráběny již od roku 1970 a opakovaně jsou dodávány do více než pěti tisíců firem po celém světě. Jestliže hledáte vysoce kvalitní a spolehlivé zařízení s nízkými nároky na údržbu a obsluhu, je pneumatické razítko Sprinter pro Vás tou správnou volbou.

Další podrobnosti získáte